Nasze Delikatesy oferują Tobie ikony francuskiej tradycji kulinarnej. Starannie selekcjonowane, pochodzące od najlepszych lokalnych producentów kraju nad Sekwaną.

0
Francuskich produktów
Cheese platter with cheese assortment and snacks

Mamy w ofercie bogaty wybór pierwszej jakości serów z mleka pasteryzowanego i niepasteryzowanego. Wyrabiany od ponad 1300 lat kultowy  Brie czy jego młodszy o niemalże  1000 lat Camembert zna każdy,  ale mamy też dla smakoszy lubujących się w serach z pleśnią szerszą ofertę np. Maroilles, Coeur de Neufchatel, Brillat Savarin, Buche de chevre.

Polecamy wyborną selekcję serów z niebieską pleśnią: emblematyczny, dostojny Roquefort, Blue d’Auvergne, Fourme d’Ambert.

Sery twarde i półtwarde to serce naszej oferty, a w nim: Tomme, Morbier, Raclette, Emmental, Comte, Gruyere, Mimolette. Sery w naszej ofercie  pochodzą z mleka krowiego, owczego i koziego.

Dry-cured ham

Dla miłośników wędlin i szynek polecamy doskonałe, dojrzewające Saucisson wieprzowe w wielu wersjach smakowych, salami z Lyonu, szynkę dojrzewającą z Savoie, najwyższej jakości szynkę gotowaną czy doskonałe wędzone piersi z kaczki.

French cuisine Foie gras toasts, goose liver pate and lingonberry marmalade.

W naszej ofercie mocną pozycję stanowi też kultowe dzieło francuskich mistrzów sztuki kulinarnej Foie Gras. W wielu odsłonach, zawsze od najlepszych dostawców.

Ofertę tą uzupełniają terrine, pasztety i musy w przeróżnych kompozycjach i całej gamie smaków.

Dalej podążają za tym konfitury, słodkości, ciasteczka, napoje i wiele innych smakołyków.

Baguette

Coś bez czego nie wyobrażamy sobie francuskiej kuchni baguette i croissant. Codziennie świeże, pachnące, wypiekane na miejscu, doskonale komponujące się z naszą całą ofertą delikatesów.

Wine background. White wine with grapes.

I na koniec coś, co nieodłącznie wiąże się z francuską kuchnią – dobre wino. Mamy w ofercie wybór win do każdej serwowanej u nas specjalności kulinarnej.

Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte